Арочні (аркові) дерев'яні двері.

ДВЕРІ АРОЧНІ фільончасті розпашні з дерев'яного массиву. Моделі арочних розпашних дверей з масиву натурального дерева (номери моделей відповідають нумерації на сторінці Сайт дверей)
Тип 5.
Назад
Коментар спеціаліста
Для приміщень з високими стелями в якості міжкімнатних дверей та вхідних дверей, ми пропонуємо арочні дерев'яні двері власного виробництва з масиву натурального дерева. При цьому вони можуть мати два варіанти виконання:
-з прямокутними полотнами та арочною фрамугою зверху;
-з суцільними арочними полотнами та коробкою (без фрамуги).
Трудомісткість виготовлення, а, значить, і вартість останнього варіанту, буде дещо вищою.
При цьому конфігурація фільонок всередині полотна може бути будь-якою (моделі від 1-01 до 4-55, або згідно з ескізами замовника). Арка зверху також може бути різною: повною, усіченою, з додатковими променями чи півколами в залежності від розмірів дверних отворів. Глибина дверної коробки залежить від товщини стіни. В зв'язку з цим, вартість дверей та їх установка можуть коливатись від низько бюджетних до більш дорогих. Кольорова гамма арочних дверей така, як у всіх інших міжкімнатних дверей.
Коробки ми виготовляємо суцільними (не клеїмо їх з кусочків) та, як правило, глибиною на всю товщину стіни. Якщо замовник бажає купити бюджетний варіант, то коробка виготовляється стандартної глибини, а лиштва встановлюється тільки з однієї сторони коробки. З іншої сторони робляться укоси. Звичайно ж, лиштва з двох сторін дверей придає їм неповторну красу та значно прикрашає дизайн інтер'єру. Крім того, за бажанням замовника, в якості арочних дерев'яних дверей ми можемо продати як розпашні, так і розсувні двері.
Більш детально ознайомитись зі столярними виробами, які ми виготовляємо, можна у нас в офісі за адресою, яка указана на сторінці Контакти. Тут ми безкоштовно Вас проконсультуємо, допоможемо купити найкращі двері, за Вашим бажанням зробимо доставку та якісну установку всіх куплених у нас дверей та інших столярних виробів, на які неодмінно видамо Вам гарантію якості.
© 2020 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона