Дерев'яні двері зі скосами.

Двері зі скосами з масиву натурального дерева. Двері зі скосом зверху дверного блоку з массиву сосни на замовлення. Моделі дверей зі скосами. Номери моделей відповідають нумерації на сторінці Двері моделі.
Тип 6.
Назад
Коментар спеціаліста
Дверні отвори, що мають зрізані кути, зустрічаються значно рідше прямокутних або арочних. Прикладами можуть служити отвори в горищних приміщеннях, під міжповерховими сходами та в деяких інших приміщеннях за проектом дизайнера.
Але в той же час вхідні двері та міжкімнатні двері також можуть бути зі скосами. Полотна в таких дверях можуть мати будь-яку конфігурацію в середині обв'язки. Якщо конфігурація полотна не має кривизну, то вартість таких дверей значно менше зазначеної на моделі 6-01 нашої сторінки Дерев'яні двері.
Кольори обробки дверей зі скосами можуть бути найрізноманітнішими. Двері дерев'яні зі скосами можуть бути як міжкімнатні, так і вхідні.
Подивитися дерев'яні двері, дізнатися ціну дверей, вибрати та купити двері зі скосами і інші, можна у нас в Києві на лівому березі Дніпра (див. Нашу сторінку Контакти), а доставку і установку ми виробляємо не тільки по всьому Києві, але і по Київській області.
Фото деяких зразків виготовлених нами дверей представлені на сторінках Двері Київ та Фото дверей.
© 2021 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона