Статті

Двері міжкімнатні з масиву натурального дерева.
Вибрати двері з масиву натурального дерева для своєї квартири, будинку чи котеджу, які б задовольнили абсолютно всі вимоги по якості та дизайну, – не легке завдання.
Детальніше ...

Які та де замовити двері в будинок або квартиру в м. Києві
Для благоустрою внутрішнього простору будинку, квартири чи офісу не можна обійтись без міжкімнатних дверей, тому що вони виробляються не тільки для виконання свого основного призначення.
Детальніше ...

Купити міжкімнатні двері в Києві.
Купити міжкімнатні двері в Київському регіоні досить просто, але вибрати їх з оптимальним співвідношенням ціна/якість не кожен зможе. Особливо, якщо врахувати, що столицю заполонили дешеві неякісні двері, зроблені десь за кордоном, або у нас в підвалі чи сусідському гаражі.
Детальніше ...

Розсувні дерев'яні двері
Якщо в приміщенні не достатньо місця для встановлення звичайних розпашних міжкімнатних дверей, то замовнику слід звернути увагу на розсувні дерев'яні двері. При цьому розсувна система так влаштована, що верхня частина полотна кімнатних дверей кріпиться до роликів, які рухаються по напрямній рейці.
Детальніше ...

Двері для душі
Отже, Ви вирішили змінити свій домашній простір, придавши йому новий вигляд, дизайн та стиль, а особисто для себе – комфорт і затишок.
Детальніше ...

Які двері вибрати
На сьогоднішній день міжкімнатні двері можуть виготовлятися не тільки з масиву натурального дерева, але і з інших матеріалів, здатних їх замінити в тій чи іншій мірі.
Детальніше ...

Від чого залежить ціна дерев'яних дверей
Міжкімнатні двері з масиву натурального дерева (дуб, ясен, сосна, вільха) ми виготовляємо вже більше 20-ти років. Відмінне співвідношення ціна/якість приваблює покупців з різних куточків Києва та області.
Детальніше ...

Вибір арочних дверей
Окрім звичайних дверей для прямокутних отворів, ми також виготовляємо двері арочні.
Детальніше ..
Call Close
або зателефонуйте
096 331 88 74