Накладка на металеві двері з суцільного масиву ясена.

Використання дверної накладки є частиною декоративного оздоблення металевих дверей. В загальному випадку таким оздобленням може бути використання структурної фарби, декоративної рейки, ламінату, а також накладки у вигляді фанери, МДФ, пластика і, звичайно ж, найпривабливішої – дерев'яної накладки.
В якості дерев'яних накладок можуть бути використані фанера, МДФ, шпоновані та ламіновані ДВП, дерево цілісного масиву тощо.
Фанера, як правило, вдає із себе склеєні між собою пласти тонкого шпону. Для додання такій накладці декоративного вигляду і хоч якоїсь стійкості до дії зовнішніх чинників, її покривають лаком, фарбою, плівкою, шпоном, або ламінують. Проте, при дії вологи фанера розшаровується і використовувати накладки з неї можна лише в сухих приміщеннях. Причому про прикрасу інтер'єру такими дверними накладками говорити не доводиться.
Накладки з МДФ теж не є вологостійкими, оскільки сам матеріал виготовляється з деревного пилу, склеєного полімерним складом. Для поліпшення вологостійкості накладки з цього матеріалу ламінуються. При утворенні щонайменшої тріщини в ламінаті, такі накладки розбухають і стають непридатними для експлуатації.
Що стосується пластикових накладок, то вони підходять для оздоблення зовнішньої частини вхідних дверей, але тут все залежить від якості пластмаси. Проте внутрішню частину обшивки таких дверей важко вписати в загальний дизайн інтер'єру з елітними міжкімнатними дверима, виготовленими з натурального дерева.
Зі всіх варіантів декорування найбільший інтерес представляють обкладки з цілісного дерев'яного масиву. Вони володіють прекрасною шумо – і теплоізоляцією, міцністю і зносостійкістю, екологічною чистотою і привабливим зовнішнім виглядом. Навіть при значному пошкодженні такі накладки легко реставруються і служать замовникові багато десятиліть. Особливо це стосується виробів з твердих порід дерева, таких як дуб або ясен.
На Фото1 представлені вхідні металеві двері, в яких встановлені внутрішня і зовнішня накладки з цілісного масиву ясена. Зовнішній вигляд і виконання накладок повністю відповідають міжкімнатним дверям Моделі 1-73. Зокрема, вони виготовлені з цілісного добірного масиву ясена, там і тут замість дверного штапіка використана рельєфна дверна обкладка, яка робить двері більш нарядними, а оздоблення виконане лаком з аналогічним тонуванням. Причиною цьому є те, що виготовлялися міжкімнатні двері з ясена і вхідні металеві двері з обкладкою для одного замовника і встановлювалися в одній і тій же квартирі, а отже, повинні бути виконані в одному стилі.
Фрагмент металевих (броньованих) дверей з двома обкладками 1 і 2 умовно представлений на Мал.1. Причому в даному випадку кожна з них кріпиться шурупами (саморізами) до внутрішнього і зовнішнього листів металу. Крім того, для зміцнення конструкції, обкладки можуть додатково клеїтися до металу спеціальними клеями, а на зовнішні частини шурупів встановлюватися декоративні заглушки. Відкриті металеві частини дверей покриваються спеціальною фарбою або плівкою. Самі ж дверні накладки 1 і 2, виготовлені з ясена, додають дверям прекрасну шумо - і теплоізоляцію, а використані утеплювачі та ущільнювачі практично повністю ізолюють внутрішні приміщення від зовнішніх звуків та перепадів температури.
© 2022 Двери на заказ
или позвоните
096 331 88 74