Від чого залежить ціна дерев'яних дверей.

Міжкімнатні двері з масиву натурального дерева (дуб, ясен, сосна, вільха ) ми виготовляємо вже більше 20-ти років. Відмінне співвідношення ціна/якість приваблює споживачів з різних куточків Києва та області. Вартість дерев'яних дверей, аналогічних нашим, за межами країни на порядок більша, не дивлячись на те, що окремі елементи у них, на відміну від наших, досить часто виготовлені з замінників натурального дерева. Ціна дерев'яних дверей має кілька складових: вартість столярного виготовлення, оздоблення (шліфування та фарбування), фурнітури та скла, доставки та установки (при необхідності).
Вартість виготовлення дверей з масиву залежить від розмірів блока, складності його виготовлення. Тобто, чим більші розміри дверей, чим складніші вони для виробництва, тим дорожче коштують. Оздоблення лаками без тонування завжди дешевше, ніж лакування з тонами, чи фарбування. Причому, оздоблення темними тонами, наприклад під колір венге, дорожче, ніж світлими. Найбільш трудомістким та дорогим є патинування дерев'яних дверей.
Вартість фурнітури також відрізняється від зразка до зразка в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена, складності, якості та виробника. Якщо ж зупинитись на склі, то його ціна коливається в дуже широких межах. Є вітражі, які коштують значно більше, аніж деякі двері. Та, разом з тим, вітчизняне матоване скло не дуже дороге і його можна купити орієнтовно за 300 грн/м.кв.
Замовник повинен знати, що вартість столярних виробів залежить як від комплектації, так і від комплексу послуг, які повинен виконати виробник (заміри, доставка, установка і т. п.). Саме через це, виходячи з вибраної моделі, варіанту оздоблення, розмірів, комплектації та наявних послуг, замовник сам може порахувати скільки обійдуться двері для його помешкання, користуючись таблицями сторінки наші ціни. Але набагато зручніше будь-кому зателефонувати до нас. Менеджери офісу в телефонному режимі завжди нададуть Вам всі необхідні та безкоштовні консультації.
Виходячи з того, що ми є виробниками дерев'яних дверей, комплектація та набір послуг для конкретних виробів можуть бути будь-якими. Тому й ціна їх може змінюватись в досить широких межах. Наприклад, на замовлення можна виготовити тільки дверне полотно, тільки коробку, лиштву чи поріг без оздоблення та установки, або ж дверний блок з повним комплексом послуг, тобто «під ключ». В зв'язку з цим, ми з задоволенням працюємо не тільки з кінцевими замовниками, але й установниками сторонніх організацій, фірм чи приватних підприємців. Для тих, хто працює з нами на постійній основі, ми практикуємо гнучку систему знижок. Терміни виконання замовлень, доставки та установки самі мінімальні. Так що купити наші двері стає ще більш вигідно та зручно.
Call Close
або зателефонуйте
096 331 88 74