Які та де замовити двері в приміщення будинку або квартиру в м. Києві.

Міжкімнатні нестандартні двері в Києві
Для благоустрою внутрішнього простору будинку, квартири чи офісу не можна обійтись без міжкімнатних нестандартних дверей, тому що вони використовуються не тільки для виконання свого основного призначення, але також є частиною дизайнерського оформлення інтер'єру. Саме через це кімнатні дерев'яні двері повинні бути досить високої якості, щоб забезпечувати відмінне експлуатаційне навантаження, а також ідеально вписуватись в створений загальний стиль приміщення. Міжкімнатні нестандартні двері в Києві – це своєрідна візитна карточка любого офісу, будинку, квартири чи котеджу не тільки в Києві, а й інших містах і селах. Звичайно, не варто поспішати купувати перші двері, які Вам сподобались в найближчому магазині. До вибору таких речей треба підходити обережно, без поспіху, переконатись в безпеці матеріалу, з якого вони виготовлені, ознайомитись з якістю, зовнішнім виглядом та характеристиками дверей, відгуками споживачів. Адже вибір кімнатних дверей може багато розповісти про смак та почуття хазяїна квартири чи будинку, про презентабельність офісу.
На сьогоднішній день нестандартні дерев'яні двері на замовлення – це не тільки дуже важливий та функціонально корисний компонент любого приміщення, але й є унікальним його елементом, який підкреслює індивідуальність володаря житла і може абсолютно змінити враження про його помешкання. Саме через це ми пропонуємо безліч моделей дверей з різноманітною кольоровою гаммою їх оздоблення. Покупець повинен пам'ятати, що чим складніша конфігурація та розташування фільонок всередині обв'язки дверного полотна, тим більша трудомісткість його виготовлення. Тому двері, виготовлені в стилі «модерн», дещо дешевші від тих, які мають полотна з криволінійними фільонками. Або ж, наприклад, міжкімнатні нестандартні двері на замовлення, виготовлені під прямокутні отвори, значно дешевші від арочних.
Крім моделей, велику роль у вартості дверей відіграє їх оздоблення. Якщо вироби оздоблені чистим лаком без тонування, то це буде значно дешевше, аніж тонування, наприклад, під колір «венге», під час якого доводиться наносити кілька шарів барвника. Це стосується і патинування, яке завжди було досить трудозатратним, перед проведенням якого треба ретельно і довго виготовляти поверхню для фарбування, та й матеріали для такого оздоблення коштують не дешево.
Вхідні двері найчастіше виробляються з металу чи твердих порід дерева, таких як дуб, бук, ясен тощо, що без сумніву придає відчуття безпеки та надійності. Для виготовлення ж нестандартних міжкімнатних дверей на замовлення в більшості випадків використовують масив натурального дерева багатьох порід. Якщо застосовується масив не дуже дорогої деревини то, застосувавши добротні барвники, зовнішній вигляд дверей, наприклад, з масиву натуральної сосни можна довести до вигляду любого цінного дерева.
Наш офіс розташований на Лівому березі Дніпра в м. Києві, в якому представлені зразки не тільки дверей з натуральної деревини, але й шпонованих. Час показав, що замовник завжди робить правильний вибір і зупиняється тільки на міжкімнатних дверях з масиву натурального дерева. Саме тут менеджери допоможуть підібрати двері потрібної Вам моделі, кольору, на любий смак та з найкращим співвідношенням ціна/якість.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74