Відео наших робіт

Всі ці двері, міжкімнатні та вхідні, ми виготовляємо з суцільного масиву сосни, вільхи, ясена та дуба. Тут представлені двері як фільончасті, так і щитові, глухі та під скло: візерункове світле і під бронзу, фацетоване, дзеркала, вітражі та інше. Оздоблення: прозорий лак, фарбування декількома кольорами, лак з різним тонуванням та патинування.
Двері міжкімнатні з арочною фрамугою з натурального дерева.
Двери межкомнатные глухие из сосны с двумя арочными филенками.
Двері міжкімнатні і вхідні з відбірного масиву ясена без сучків.
Двері міжкімнатні глухі з сосни з двома арочними фільонками.
Двері міжкімнатні під скло, виготовлені на замовлення, з суцільного масиву ясена, з аркою зверху та завісами схованого монтажу.
Двері двохстулкові, виготовлені на замовлення з суцільного масиву сосни, з арочними полотнами під скло.
Двері міжкімнатні фільончасті з цілісного масиву ясеня під обкладку, з наплавом.
Двері дерев'яні з ясена.
Двері міжкімнатні з цільного дерев'яного масиву.
Двері дерев'яні з ротомеханізмом.
Відео наших робіт
сходи на замовлення
Сходи з суцільного масиву натурального дерева. Представлені деякі з безлічі зразків, які ми виготовляємо з ясена, сосни, вільхи та дуба: з перилами, косоурами і без них; балюстради, балкони, металеві каркаси, майданчики для розворотів. Оздоблення: прозорий лак, фарбування різних кольорів, лаки з тонуванням.
Унікальні сходи з поворотом, з суцільного масиву натурального ясена, зі світлодіодним підсвічуванням, без перил та балюстради. Оздоблення – лак з легким тонуванням.
Сходи одномаршові з ясена, з напівкруглим майданчиком знизу, забіжними сходинками, балясинами та перилами з одного боку. Оздоблення – поліуретановий лак та біла поліуретанова емаль.
Сходи з розворотом та забіжними ступенями замість майданчика для розвороту. Оздоблення - колір венге та білі підступені.
Балюстрада з ясена, вид знизу. Оздоблення - колір венге.
Сходи з балюстрадою на металевому каркасі, обшитому ясенем з темним тонуванням.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74