Балконні дерев'яні двері.

Дерев'яні фільончасті балконні двері на замовлення. Моделі балконних дверей з масиву натурального дерева (номери моделей відповідають нумерації на сторінці Міжкімнатні двері).
Коментар спеціаліста
Двері для виходу на балкон (балконні двері) повинні бути надійними та зберігати тепло в будинку. Якщо балкон не утеплений, то в якості таких дверей ми пропонуємо подвійні (тамбурні) двері. Якщо ж замовник свій балкон засклив, та ще й трохи утеплив стіни і поставив рами зі склопакетами, то балконні двері можуть бути одинарними. В якості скла ми ставимо однокамерні склопакети, або склимо двері в два прозорих, або білих матових віконних скла, ущільнені силіконом. Самі двері для виходу на балкон виготовляємо з масиву натурального дерева. Найкраще для цього підходить сосна, іноді вільха, дуб чи ясен. Для зберігання тепла та покращення звукоізоляції, балконні двері виготовляємо з напливом та ущільнювачем. Якщо ширина виходу на балкон велика, більша одного метра, то двері встановлюємо з двома полотнами. При високих балконних отворах (наприклад 2300мм), зверху дверей ставиться засклена фрамуга, яка зазвичай не відчиняється. Для того, щоб в приміщення попадало побільше світла, верхня половина дверей повинна мати більше скла, наприклад більше схожою на модель 1-08, або 4-04. В якості фурнітури ми використовуємо як віконну, так і дверну. Покриваємо балконні дерев'яні двері екологічно чистими вологостійкими лаками на водній основі, або, за бажанням замовника, якісними фарбами.
Більш детально ознайомитись з нашою продукцією, одержати консультацію, вибрати найбільш відповідні для Ваших потреб двері та іншу столярну продукцію, можна за адресою, вказаною на сторінці Контакти.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона