Меблеві фасади та дверні накладки.

Моделі меблевих фасадів (дверних накладок) з натуральної деревини.
Коментар спеціаліста
На сьогоднішній день ми виготовляємо не тільки велику кількість моделей дерев'яних дверей, але також і меблеві фасади та накладки на броньовані двері з масиву натурального дерева. Витончені, якісно виготовлені, з шикарним оздобленням, вони вже давно прикрашають вхідні двері та меблі багатьох жителів Києва та Київської області. Виробники металевих дверей та меблів з гідністю оцінили всі переваги співпраці з нами. Різноманітна кольорова гамма, великий вибір матеріалів без сучків, якість виготовлення, індивідуальний підхід до кожного замовника, гарантія якості та приваблива ціна – безперечна перевага наших меблевих фасадів та дверних накладок з дерев'яного масиву.
Мебельні фасади в чомусь дуже схожі з дверними накладками. Але якщо накладки фарбуються в основному з лицьової сторони, то меблеві фасади – з усіх сторін. На відміну від міжкімнатних дверей, або накладок, які здебільшого мають стандартні розміри, меблеві фасади мають безліч типорозмірів і виготовляються в основному на замовлення. Матеріалом для цих столярних виробів може бути як сосна, так і дуб, ясень або вільха. Меблеві фільонки найчастіше використовуються в якості фасадів кухонь, антресолей, дверей в коморах, деяких перегородках. Кріпитись вони можуть на рояльні, або меблеві завіси як до бокових стін корпуса шафи чи комори, так і до коробки.
Якщо Вас зацікавили наші пропозиції, то ми чекаємо на Вас в офісі Києва на Лівому березі Дніпра. Саме тут висококваліфіковані працівники допоможуть підібрати Вам найкращі двері та інші столярні вироби. Ми зробимо їх як доставку, так і установку з гарантією високої якості. Наша адреса та телефони указані на сторінці Контакти.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона