Методика розрахунку вартості міжкімнатних дверей.

Вартість дверного блоку складається з вартості: 1. Полотна (табл.1). 2.Коробки (табл.2). 3.Лиштви, тобто налічників (табл.3). 4.Оздоблення, тобто фарбування, лакування тощо… (табл.4). 5. Фурнітури (табл.5). 6.Установки (табл.6). 7. Прирізки та установки скла (при необхідності) (табл.7). 8. Доставки (табл.8).
1. Таблиця 1. Вартість дверних полотень.
2. Таблиця 2. Вартість коробок.
3.Таблиця 3. Вартість наличників (лиштви).
4. Таблиця 4. Вартість оздоблення, тобто шліфовки, фарбування та браширування.
5. Таблиця 5. Вартість основної фурнітури на дерев'яні двері
6. Таблиця 6. Вартість установки дверей, врізання фурнітури, прирізки та установки дверної коробки, а також наличників із сосни та вільхи (з дуба чи ясена дорожче на 30%).
7. Таблиця 7. Вартість прирізки та установки скла в дверні полотна.
8. Таблиця 8. Вартість доставки (заміру) дверей та інших столярних виробів.
Примітки до Таблиць 1-8.
  1. Витратними матеріалами в п. 1-5,9,10 Таблиці 6 є: монтажна піна, анкери, саморізи і цвяхи (при необхідності).
  2. Вартість послуг з установки вказана за двоє і більше за дверей. При установці одного дверного блоку вартість збільшується на 25%.
  3. У графі «Ціна оздоблення полотна дверного» Таблиці 4 вказана ціна оздоблення обох сторін 1 м.кв. (м2) полотна, а в графі «Ціна оздоблення коробки або наличника» – ціна оздоблення видимої частини вказаних елементів.
  4. Вартість дверей і інших столярних виробів є договірною і остаточно вказується в договорі між замовником і виробником.
  5. Вирішити всі питання, які виникли у Вас по нашим дверям під час розрахунку вартості, в тому числі викликати майстра на замір та замовити двері можна у нас в офісі, де знаходяться зразки дверей, або подзвонивши по одному з телефонів офісу, які вказані на сторінці наші контакти.
Порядок оформлення замовлення.
Замовник може самостійно зробити розрахунок вартості своїх дверей, маючи їх розміри, вибравши відповідну модель на головній сторінці двері моделі і підсумувавши вартість, отриману згідно Таблиць 1-8. Будь-яка з позицій 1…8 може бути виконана замовником самостійно (фарбування, установка, закупівля фурнітури, наличників, коробки і т.п). Проте, слід пам'ятати, що той, хто робить заміри для виготовлення дверей, той повинен їх встановлювати. Гарантія зберігається на ті дверні блоки, які виробник робить «під ключ», тобто від замірів, виготовлення і до їх установки.
Процес виготовлення дверей починається після укладання договору між замовником і виробником і внесення замовником передплати (готівковий або безготівковий розрахунок) в розмірі не менше 50% від загальної вартості замовлення. Після установки дверей здійснюється остаточний розрахунок з виробником, а замовник отримує гарантійний талон. У разі необхідності складається акт виконаних робіт.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74