Вибір арочних дверей.

арочні кімнатні двері з масиву
Окрім звичайних прямокутних дверних блоків, ми виготовляємо також арочні кімнатні двері з масиву сосни, ясена, дуба, вільхи тощо. Якщо висота дверного отвору дозволяє (наприклад, більша 2.2 м), то краще використати прямокутне полотно, зверху над яким встановити арочні фрамугу та лиштву. Причому, в таких дверях полотно та фрамуга можуть бути як глухими, так і під скло. Якщо висота арочного отвору невелика, менше 2.2 м, то краще робити суцільне арочне полотно та коробку, тобто без фрамуги. Такі арочні кімнатні двері будуть дещо дорожчими, ніж з фрамугою, завдяки більшій трудомісткості виготовлення полотна.
В комплект поставки арочних кімнатних дверей входить арочна лиштва, коробка та полотно з натуральної деревини. В якості дверних полотен можуть бути не тільки такі, як на сторінці двері фото, а й любі з представлених на сторінці двері моделі, чи зображених на Ваших індивідуальних малюнках, глухі та під скло.
Враховуючи те, що кімнатні двері виготовляються з масиву натурального дерева, через що вони досить міцні та надійні, їх можна використовувати в якості вхідних в арочному отворі. При цьому такий дверний отвір повинен бути надійно захищеним від атмосферних опадів та різких перепадів температур, які б могли сприяти утворенню конденсату та обмерзанню поверхні дерев'яних поверхонь. Як би там не було, та все ж таки, всякі вхідні, в тому числі і арочні двері з масиву дерева, повинні покриватись вологостійкими лаками, або фарбами, не залежно від того, як захищений дверний отвір від навколишнього середовища. Для зменшення дії на них перепадів температур, краще в таких випадках використовувати тамбурні арочні двері. Крім збереження тепла в помешканні, вони будуть служити надійним шумозахистом.
Звичайно, вибрати арочні кімнатні двері з масиву дерева Ви можете як на цьому сайті, так і у нас на Березняках, де знаходяться як зразки деяких моделей, так і різні тоновані та фарбовані зразки натуральної деревини, фурнітури та скла. Наші менеджери з задоволенням Вас проконсультують, допоможуть вибрати найкращі, найбільш підходящі для Вас та ексклюзивні столярні вироби, порахують вартість замовлення і, при узгодженні всіх питань, проведуть всі заміри, необхідні для виробництва та подальшої установки арочних дверей.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74