Поради та рекомендації по вибору і установці міжкімнатних та вхідних дерев'яних фільончастих дверей.

Ви вирішили поставити нові міжкімнатні чи вхідні двері із масиву натурального дуба, ясеня, сосни чи вільхи.
Відразу хочемо Вас запевнити, що саме такі двері ми виготовляємо вже більше двох десятиліть, тому наші поради та рекомендації для Вас будуть не зайвими.
Перш за все, вважаємо, що дерев'яні двері бажано встановлювати в приміщенні лише після закінчення ремонтно-оздоблювальних робіт. А це означає, що розміри дверних отворів, рівень підлоги та товщина стін повинні мати остаточні розміри та не змінюватись в період від нашого замірювання до встановлення дверей. Бажано, щоб стіни були повністю виготовлені, пофарбовані, або на них поклеєні шпалери, на підлозі покладений паркет (ламінат, дошка, лінолеум і т. п.). Дверні отвори повинні бути строго вертикальними, прямокутної форми, кожен з них має мати дві абсолютно рівні між собоюі діагоналі. Товщина стін по всьому периметру майбутніх дверей повинна бути однакового розміру, причому для нас не має значення якого за величиною. Стіни на місці майбутнього розташування лиштви не повинні мати пагорбів, для того щоб лиштва щільно прилягала до них. Після цього наш майстер проведе замірювання і двері будуть виготовлятись саме для Вас. Термін виготовлення складає 2-3 тижні. Якщо ж встановити двері до закінчення ремонту, то під час його подальшого проведення завжди існує ймовірність пошкодження зовнішнього виду дверного блоку. Лиштву взагалі прийдеться прирізати та встановлювати лише після ремонту. В іншому разі, перед тим, як клеїти шпалери чи фарбувати стіни, потрібно лиштву зривати.
Деякі спеціалісти не дуже високої кваліфікації перед початком штукатурення, вирівнювання, та оздоблення стін, укладання кахлю тощо, для полегшення своєї роботи просять спочатку виготовити та встановити дверні коробки, а вже потім робити полотна і завершальний етап встановлення дверей здійснювати після закінчення їхніх робіт. Звичайно ж цього робити не слід, тому що, як показала практика, дерев'яні вироби в процесі роботи таких «спеціалістів» завжди бувають пошкоджені, а підганяти оздоблені дверні полотна в установлені коробки зовсім не просто. Причому, якщо дверні коробки, полотна та лиштва виготовляються в різний час, то існує велика ймовірність того, що кольори їхнього тонування чи фарбування будуть дещо відрізнятись одне від одного. Через це ми рекомендуємо всі двері одного замовника виготовляти та встановлювати одночасно. Лише тоді навіть прискіпливий клієнт залишиться задоволений своїми міжкімнатними чи вхідними дерев'яними дверима, деякі з яких показані на сторінці нашого сайту двері фото.

Яка вартість міжкімнатних чи вхідних дерев'яних дверей?
Це перше запитання, яке ставлять нам ті, хто хоче придбати для себе нові двері. Відповісти на нього можна не відразу. І цьому є свої причини, тому що ціна одних дверей може відрізнятись від інших в декілька разів. Вартість дверей залежить від: матеріалу, з якого вони виготовлені (дуб, ясень, сосна чи вільха); моделі полотна; розмірів дверей (висота, ширина та глибина); способу їх оздоблення (лакування, тонування, фарбування); комплектування (лиштва, коробка, полотно); вибору фурнітури та скла; наявності напливу, ущільнювача та порогу; комплексу послуг (установка, доставка, демонтаж, заміри та ін.); кількості дверей тощо. Користуючись таблицями, приведеними на сторінці наші ціни, кожен бажаючий може розрахувати вартість вибраних на сайті виробів чи послуг. Але значно простіше зателефонувати чи приїхати до нас. Наші спеціалісти проводять безкоштовні консультації, за необхідності оперативно розрахують всі вибрані Вами варіанти замовлення, допоможуть підібрати найбільш оптимальні для Вашого інтер'єру за вартістю та якістю.
Окрім дверей, ми виготовляємо багато інших столярних виробів, зокрема таких як вікна, балконні блоки, комплектуючі для сходів (драбин), накладки на бронедвері, меблеві фасади, дерев'яні перегородки, столи, стільці, шафи, плінтуси та інший погонаж тощо. Звичайно, можна замовляти кожен виріб окремо, а потім все це комплектувати за місцем призначення. Однак, наприклад, комплект дверного блоку «під ключ» завжди дешевше буде коштувати, ніж купити його окремо по кожній комплектуючій. Крім того, чим більше замовлення Ви зробите у нас, тим більшу знижку одержите.
Якість столярних виробів залежить перш за все від матеріалу, з якого вони виготовлені. Ми використовуємо дерево без сучків, з прямолінійною текстурою (радіальне розпилювання), добре висушене. Вологість завжди контролюємо вологоміром і якщо вологість більша, ніж 12 відсотків, то такий матеріал не застосовуємо. У нас не використовуються заготовки, склеєні з окремих кусків деревини, наприклад з ламелей, або сточені по довжині на мікрошип. Це є запорукою того, що наші столярні вироби є завжди надійними та міцними, найвищої якості, не тріскаються, не розсихаються, а двері, вікна, балкони, сходи тощо ніколи не міняють свої геометричні форми в процесі експлуатації (не мають пропелерів, їх ніколи не «поведе» та «не викрутить» у замовника). На такому матеріалі міцно тримається та не відстає фарба, тони, лаки. Високу якість своїх виробів ми гарантуємо та підтверджуємо гарантійними талонами.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74