Перелік запитань

Як Вас знайти?
Наш офіс, в якому можна замовити або купити двері дерев'яні вхідні чи міжкімнатні, розсувні, розпашні, арочні, тамбурні, балконні, накладки для бронедверей, меблеві фільонки, а також вікна, балкони, комплектуючі для сходів та інші столярні вироби, знаходиться за адресою м. Київ, вул. Гната Хоткевича 22б, місцезнаходження на мапі Києва, телефони та іншу контактну інформацію можна побачити на сторінці контакти.
Де можна побачити двері та інші столярні вироби, які ви виготовляєте?
Фото деяких столярних виробів та моделей, виготовляємих нами міжкімнатних і вхідних дверей з масиву натурального дуба, ясеня, сосни чи вільхи, представлені на сторінках двері моделі, двері вхідні, двері розсувні, двері подвійні, двері арочні, двері тамбурні, двері балконні, двері зі скосами, фасади та накладки, столярні вироби, двері фото, сходи. Аналогічні фото можна побачити в каталозі нашого майстра при проведенні ним замірів для Вашого замовлення. Крім того частина моделей виставлена в якості зразків у нас в Києві на Лівому березі Дніпра по вул. Гната Хоткевича 22б. Тут можна вибрати колір дверей, фурнітуру, скло, одержати консультацію спеціаліста, провести попередній або остаточний розрахунок вартості замовленняпри наявності у замовника точних розмірів дверей.
Чи можна в раніше встановлені коробки дерев'яних дверей встановлювати нові дверні полотна?
В більшості випадків можна. Якщо подальшу установку будуть робити наші спеціалісти, то замір дверних отворів проводить наш майстер, тобто, як завжди – хто виготовляє, той і заміряє. За результатами замірів ми виготовляємо дверні полотна. Перед оздобленням кожне з них підганяється під свою коробку. Далі проводиться оздоблення полотен під колір наявних коробок. І тільки після цього проводиться навіска полотен на об'єкті замовника (Київ, Київська область). Така процедура виготовлення та установки викликана тим, що старі дверні коробки часто бувають деформовані, тобто не завжди мають прямокутну форму. Причиною цьому може бути просідання будинку, або ж з самого початку раніше встановлені двері мали не правильну форму, тобто це були двері не високої якості чи виготовлялися з сирої деревини.
Яка вартість міжкімнатних чи вхідних дверей з масиву натурального дерева?
Однозначно відповісти на таке питання проблематично, тому що ціна дерев'яних дверей залежить від декількох параметрів:

  • від моделі дверного полотна;;
  • розмірів міжкімнатних чи вхідних дверей (висота, ширина, глибина);
  • виду дверей (розпашні, розсувні, вхідні, міжкімнатні, арочні, балконні та інші);
  • від матеріалу для виготовлення дверей (дуб, ясен, сосна, вільха тощо);
  • комплектації міжкімнатних чи вхідних дверей (фурнітура, коробка, лиштва, скло, ущільнювач і т. п.);
  • варіантів оздоблення міжкімнатних дверей (світле, подвійне чи темне тонування, фарбування, патинування чи лакування, поліуретанові лаки чи лаки на водній основі);

в свою чергу вартість фурнітури залежить від її якості, виробника (Україна, Туреччина, Польща, Китай …), від комплектації (з замком, з фіксатором чи тільки з клямкою, шпінгалетами, розсувною системою чи без неї і т. п. ), варіантів петель, від матеріалу виготовлення фурнітури тощо;

коробка може бути прямокутної форми чи арочна, мати будь-яку глибину: від 60мм до 500 і більше;

лиштва може бути звичайною чи арочною, шириною 70 мм та іншою, крім того в якості лиштви можуть використовуватись портали;

скло може бути візерункове не матоване, матоване з одного чи двох боків, без візерунку матоване типу «сатин», прозоре віконне, склопакет тощо;

ущільнювач зазвичай встановлюється на вхідні двері з напливом, на двері в приватних будинках, на санвузлові, або інші двері для підвищення шумозахисту.

Окрім того, замовник може купити у нас окремо дверні полотна, коробки, лиштву, оздоблення дверей, або замовити їх з повним комплексом послуг, таких як заміри, виготовлення, доставка, монтаж, демонтаж.

Виходячи з вищевикладеного, одні міжкімнатні чи вхідні дерев'яні двері можуть коштувати від 1500грн та більше. Більш детально вартість дверей розраховується згідно затвердженому прейскуранту, виходячи з результатів проведених замірів та узгодження з замовником вибраної моделі, кольору оздоблення, фурнітури та скла.
Хто повинен проводити замір дерев'яних дверей, вікон чи балконів перед їх виготовленням?
Відповідь однозначна: тільки установник, в якості якого може бути фірма-виробник, або сам замовник (найнята ним фірма чи приватна особа). Причому, якщо ми встановлюємо Ваше замовлення, то на заміри виїжджає наш майстер з каталогом дверей, вікон та балконів, фурнітури, зразками скла та тонованими (пофарбованими) зразками. Заміри ми проводимо як по Києву, так і Київській області. Установниками у нас працюють висококласні майстри, які спеціалізуються тільки на установці та монтажі виробів з дуба, ясена, сосни, вільхи тощо. Після такої установки ми гарантуємо високу надійність та якість роботи як міжкімнатних дверей, так і всіх інших столярних виробів на протязі багатьох років.
Хто замовляє Ваші двері з масиву натурального дерева?
Як правило, ми виготовляємо свої двері для киян, рідше – для жителів Київської області. Виїжджати на установку одного дверного полотна чи дверей далеко за межі Києва не виправдано дорого. Тому такий споживач може розмістити своє замовлення у нас, а подальшу установку зробити самостійно чи за допомогою народних умільців. Що ж стосується безпосередньо самих замовників наших дверей, то ті з них, кого приваблюють вироби з натурального дерева, хто може оцінити неповторну красу переливів текстури, безліч відтінків структури деревини та хоче користуватися нашими дверима багато десятків років, будуть завжди нашими потенційними покупцями. Саме через це наші міжкімнатні двері встановлюють в добротних котеджах, приватних особняках, квартирах, офісах, учбових закладах та інших державних установах. Враховуючи те, що двері з масиву натурального дерева дуже міцні, надійні, мають неабияку естетичну красу, можуть використовуватись як вхідні, міжкімнатні, підвальні, для виходу на горище чи сходи, то ми завжди можемо задовольнити будь-якого замовника, підібрати для нього двері з оптимальним співвідношенням «ціна-якість».
Які міжкімнатні двері дорожчі – глухі чи під скло?
Якщо замовник купляє у нас міжкімнатні двері під скло, але без скла, яке потім може встановити самостійно, то вартість таких дверей без скла з масиву натурального дерева дещо нижча від аналогічних глухих (на відміну від шпонованих, ламінованих, МДФ чи металопластикових). Якщо ж Ви в подальшому використаєте в цих дверях вітражі чи дороге візерункове скло, то загальна вартість таких дверей зі склом для Вас буде більшою, ніж глухих, якщо дешеве –то навпаки. Висновок: при використанні недорогого скла, вартість дерев'яних дверей, засклених ним, буде нижчою від вартості аналогічних глухих дверей.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74