Табурні дерев'яні двері.

ДВЕРІ ТАМБУРНІ фільончасті дерев'яні на замовлення. Моделі тамбурних дверей з масиву натурального дерева (номери моделей відповідають нумерації на сторінці Двері).
Коментар спеціаліста
Тамбури в приміщеннях призначені в основному для зберігання тепла, захисту від шуму та вандалізму. На відміну від міжкімнатних, такі двері здебільшого робляться глухими. Внутрішнє полотно виготовляється з напливом та ущільнювачем. За бажанням замовника воно може бути під скло, або без напливу та ущільнювача. Крім того, одні з двох дверей тамбура (зовнішні) можуть бути металевими. Матеріалом для виготовлення тамбурних дверей можуть бути як легкі породи дерева, наприклад сосна чи вільха, так і більш міцні, такі як ясен чи дуб.
Ширина бокових стінок тамбура, які є одночасно товщиною стіни, має розмір від 140 до 500мм і більше. При цьому, коробка тамбурних дверей має товщину 30-40мм. В якості неї може бути суцільна дошка з масиву натурального дерева, меблева фільонка товщиною 20-30мм, або звичайне дверне полотно товщиною 40мм.
Моделі тамбурних дверей можуть бути самими різноманітними згідно нашій сторінці двері моделі . Ціну наших дверей можна розрахувати самостійно, користуючись таблицями Наші ціни, або приїхати до нас в київський офіс за адресою, указаною на сторінці Контакти. Тут ми допоможемо Вам вибрати любі двері та інші столярні вироби, наприклад: міжкімнатні перегородки, балкони, вікна, шафи, сходи, столи, стільці та інше.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона