Дерев'яні подвійні двері.

Дерев'яні розсувні двері на замовлення, фільончасті розпашні з массиву сосни. Моделі дверей подвійних фільончастих розпашних (номери моделей відповідають нумерації на сторінці Міжкімнатні двері).
Коментар спеціаліста
Двері подвійні фільончасті розпашні, аналогічно розсувним дверям, зазвичай виготовляються нами для широких дверних отворів та можуть бути як глухими, так і під скло; з напливом, або ж без нього; з замками, або з клямками; виготовлені з сосни, ясеня, дуба чи вільхи; різних моделей та пофарбовані в будь-які кольори.
Під скло подвійні фільончасті двері встановлюються в основному в зали та кухні, що дозволяє освітлювати коридори в денний час. Глухі подвійні розпашні двері виготовляються рідше та можуть встановлюватись, наприклад, в місцях загального користування в широкі дверні отвори як з клямками, так і з замками під ключ.
Ширина отворів для встановлення дверей розпашних подвійних фільончастих може бути від одного метра і більше. При невеликій ширині дверні полотна можуть бути асиметричними за розмірами. При цьому вузьке полотно практично не відчиняється (фіксується дверними врізними шпінгалетами), а широке відчиняється з допомогою дверних ручок з клямкою чи замком.
Ви завжди можете ознайомитись з дверми подвійними фільончастими розпашними та іншими міжкімнатними дерев'яними дверми і столярними виробами в нашому офісі в Києві на Березняках згідно сторінки Контакти. Фото деяких наших дверей та столярних виробів представлені на сторінках Двері Київ та Фото дверей.
За бажанням замовника ми зробимо доставку дверей і столярних виробів, а також їх установку по Києву та всій Київській області.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона