Фото зразків дерев'яних дверей на замовлення.

Фото в інтер'єрі дверей фільончастих дерев'яних розпашних, розсувних, арочних та вхідних, пофарбованих, полакованих та встановлених у замовників.
Номери фото відповідають нумерації на сторінці Міжкімнатні двері.
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Обратно
Фото дерев'яних дверей
На цій сторінці розміщені тільки деякі фото моделей дерев'яних міжкімнатних та вхідних дверей, які ми виготовляємо. Не зважаючи на це, наш асортимент здатний задовольнити будь-які забаганки найприскіпливіших клієнтів. Тому, що крім показаних на цих фото зразків, ми можемо виготовити ще досить багато цікавих речей, а також практично будь-що за Вашими особистими ескізами. І все завдяки тому, що поряд з іншими елементами інтер'єру, ці речі відіграють дуже важливу річ в повсякчасному житті. Модель, яка підібрана зі смаком та душею, є не тільки привабливою в естетичному плані, але і створює затишок та комфорт в будинку і буде радувати Ваше око довгі роки.
Представлені на цих фото зразки міжкімнатних, вхідних дверей, виготовлені з природних матеріалів, таких як масив дуба, вільхи, сосни чи ясеня, та покриваються натуральними, екологічно чистими барвниками, лаками та фарбами. Масив натурального дерева завжди був елітним матеріалом. Він вигідно відрізняється від усіх замінників дерева та поєднує в собі естетику та екологічну чистоту. Як видно з фотографій, наші міжкімнатні двері можуть стати істинним втіленням самого вишуканого смаку. Теплота текстури деревини, створена самою природою, завжди зігріє Вашу оселю та стане показником добробуту хазяїв будинку.
Ми завжди з задоволенням виконуємо роботи за індивідуальним замовленням, виїжджаємо на заміри, де завжди проводимо консультації та обговорення виконання майбутніх виробів. Крім того мі раді бачити Вас у нашому офісі в Києві за адресою, яка вказана на сторінці Контакти. Тут наші спеціалісти допоможуть підібрати оптимальну модель, фурнітуру, вибрати найкращий колір, скло та фурнітуру.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона