Які двері вибрати.

міжкімнатні двері
На сьогоднішній день міжкімнатні двері можуть виготовлятися не тільки з масиву натурального дерева, але і з інших матеріалів, здатних їх замінити в тій чи іншій мірі. Однак, двері з масиву завжди мають значні переваги перед своїми аналогами: вони значно міцніші, екологічно чисті (не містять формальдегідних смол на відміну від ДСП, МДФ, ДВП, ламінованих та шпонованих дверей), відрізняються неповторністю і красою текстури натурального дерева. Термін служби дерев'яних дверей на порядок більший, ніж їх аналогів.
Свої міжкімнатні двері ми виготовляємо в Києві, але встановлюємо їх далеко за межами Києва. Широкий модельний ряд здатний задовольнити смак практично любого споживача – власника шикарного особняка чи дорогої квартири в Києві на Хрещатику, або ж невеликого скромного дачного чи сільського будиночка.
Для виготовлення своїх дверей ми використовуємо тільки масив нижньої (комлевої) частини дерева, тому що вона має мінімальну кількість сучків та найбільш прямолінійну текстуру, бо, мабуть всім відомо, що найбільш закручена (кучерява) текстура буває біля сучків. Саме в цих місцях деревина має властивість деформуватись в складі столярних виробів, а, значить, двері з полотном чи коробкою, виготовлених з такого матеріалу, в процесі експлуатації «викручуються» (набувають виду «пропелера») і не будуть щільно закриватись. Для виправлення таких дефектів доведеться виготовляти нові двері. В наших столярних виробах такого браку не буває, тому що крім того, що ми використовуємо дерево без сучків і комлевої частини, наша деревина гарно висушена в сушках з дотримуванням основних вимог технології сушіння, а дошки використовуються тільки після радіального розпилювання.
При виборі дверей, крім геометрії зовнішнього вигляду, неабияке значення має їх оздоблення, тобто тонування, лакування та фарбування. На сьогоднішній день, в зв'язку з відсутністю вітчизняних матеріалів, ми використовуємо тільки високоякісні, екологічно безпечні імпортні барвники, лаки та фарби. Деякі варіанти оздоблення міжкімнатних дверей представлені на сторінці лакування, фарбування.
Але остаточно вибрати колір тонування чи фарбування, а також модель дверей, фурнітуру, скло, матеріал для виготовлення (сосна, ясен, дуб, вільха тощо) допоможуть наші менеджери в офісі, в якому знаходяться десятки зразків деревини, оздобленої різними кольорами та відтінками. За бажанням замовника, планшет з подібними зразками може бути наданий йому при замірах безпосередньо за місцем розташування об'єкта установки.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74