Дверний арочний отвір зі встановленою фальшкоробкою та арочною лиштвою з суцільного масиву сосни.
Замовити
Коментар спеціаліста
Дверна коробка разом з лиштвою є складовими частинами дверного блоку, який надалі може бути встановлений в дверний отвір. Сам отвір, як і дверна коробка, має три розміри: висоту, ширину та глибину. Глибина його, як і коробки, визначається товщиною стіни. Відповідно, коробка може виготовлятися на всю товщину стіни, або ж ні. З цього випливає, що лиштва повинна бути передбачена на обидві сторони коробки, чи на її частину, яка при цьому монтується з однієї сторони. На відміну від деяких виробників, ми виготовляємо суцільно-дерев'яні коробки і ніколи не застосовуємо різного роду розширювачів, які, як правило, робляться з неякісних імітаторів дерева і в цілому знижують якість та надійність столярних виробів. Стандартною вважається глибина коробки 74 мм, для подвійних дверей - 150 мм. Проте, стіни в більшості своїй, значно товстіші за ці розміри. Інколи вони досягають 500-600 мм і більше. У таких випадках може встановлюватися коробка стандартної глибини, а частина стіни що залишилася, перекривається різного виду укосами.
Інколи укоси обшиваються меблевою фільонкою з натурального дерева, перетворюючи дверний отвір на шикарний тамбур. По периметру звичайної дверної коробки для полотна вибирається чверть на його товщину з врахуванням напливу, якщо він присутній. Відзначимо, що не в кожен дверний отвір потрібно встановлювати повноцінний дверний блок. У таких випадках для облагороджування отвору служить коробка без чверті, в народі звана фальшкоробкою, яка зазвичай з двох сторін оздоблюється лиштвою, додаючи красу і закінчений вигляд навколишньому інтер'єру.
Товщина фальшкоробки, як правило, складає 40 мм. При невеликих дверних отворах, вона може бути зменшена до 15-20 мм. Проте, на відміну від розширювачів, які виготовляються з ДСП або МДФ, для наших коробок будь-якої товщини ми використовуємо лише натуральну, цілісну, екологічно чисту, добірну деревину, яка не лише укріплює отвір, але й може прикрасити та доповнити вибраний господарем стиль.
Дверна коробка з порталами та скосами.
Дверна фальшкоробка з суцільного масиву ясена, з порталами, лиштвою «адідас» та оздобленням під колір «венге», установлена в отвір зі скосами.
Замовити
Коментар спеціаліста
Порталами в архітектурному будівництві прийнято називати декоративно оформлений дверний або віконний отвір, нішу, фасад каміна, виділені сектори кухонь і інші ніші в конструкції будівлі. Такий прекрасний елемент інтер'єру встановлюють в своїх будинках справжні цінителі мистецтва. Варіантів розроблених порталів в наші дні можна зустріти безліч. Вони відрізняються між собою як зовнішнім виглядом, оздобленням, так і розмірами та своїм призначенням.
На Фото1 представлений один з варіантів такого порталу з капітеллю, виготовлений з цілісного масиву ясена. Лиштва в порталах встановлюється складнішої форми ніж в звичайних міжкімнатних дверях, тобто фігурна, гармонуюча із загальним дизайном.
На відміну від плоскої, зображеної на Фото 2, така лиштва робить портал та весь отвір більш нарядним і екзотичним. Цей елемент декору здатний прикрасити Ваше житло і перетворити весь будинок на справжній палац, надати йому урочистого і неповторного вигляду. Адже основним призначенням порталів є прикраса, збільшення і виділення центрального входу до будинку. Саме з цієї причини вони вперше з'явилися біля входу в елітні споруди, храми і палаци.
Окрім представленого на основному фото оздоблення під нині популярний колір венге, дверна фальшкоробка з порталами, пілястрами і лиштвою в стилі «адідас», може бути пофарбована будь-якими фарбами, оздоблена різними барвниками з використанням браширування і патини. А форма її може змінюватись від прямокутної, зі скосами, до арочної вписаної, усіченої і дзвоноподібної, втілюючи собою тепло і затишок домівки. Використаний для виготовлення цілісний масив натурального ясена, своєю неповторною текстурою ще більше прикрашає всі компоненти представленого порталу.
Вихід на балкон.
Дерев'яний блок для виходу на балкон, засклений одинарним склопакетом (одинарні двері та вікно).
Замовити
Коментар спеціаліста
Представлений на фото блок виходу на балкон, складається з одинарних дверей і вікна, засклених склопакетом завтовшки 18 мм. Для поліпшення тепло- і звукоізоляції вони виготовлені з чвертями, тобто є наплавними з використанням ущільнювача. Багатолітня практика показала, що такий варіант виходу на балкон з успіхом використовується в Києві і області як мінімум вже останніх 20 років. Але обов'язковою умовою для установки саме одинарного блоку є попереднє скління самого балкона. Якщо ж його виготовити утепленим, тобто з натурального дерева з напливом, ущільнювачем і під склопакет (такі балконні блоки ми теж виготовляємо) та утеплити стіни з подальшою обшивкою дерев'яною вагонкою, то наші морози витримає не лише представлений на фото вихід на балкон. На ньому практично всю зиму буде плюсова температура і прекрасно себе почуватимуть овочі, що зберігаються там, фрукти і інші продукти. У кухні або кімнаті, де встановлений вихід на балкон з цілісного масиву натурального дерева, на відміну від металопластикового варіанту, завжди буде тепло, затишно, комфортно та свіжо літом і зимою.
Оздоблення блоку виконане екологічно чистим водним лаком для зовнішніх робіт з незначним світлим тонуванням. Якщо вихід на балкон встановлений у великому приміщенні, то, за бажанням замовника, колір тонування завжди можна підібрати такий, щоб він гармонійно вписався в наявний інтер'єр (меблі, підлога, шпалери) і став його родзинкою. Але, враховуючи, що він в основному встановлюється в невеликій кухні або кімнаті, то, відповідно, там буде всього один вихід на балкон. Так як через нього освітлюватиметься це приміщення, то в більшості випадків оздоблення роблять світлим тонуванням чи фарбами, а меблі, підлогу і шпалери підбирають вже під цей колір.
Засклена міжкімнатна перегородка з суцільного масиву сосни, покрита двохкомпонентною поліуретановою фарбою.
Замовити
Коментар спеціаліста
Використання легких дерев'яних міжкімнатних перегородок дозволяє без особливих зусиль і маси підписів виконувати внутрішнє перепланування приміщень. В Україні це стало особливо актуальним на початку 21-го століття. Причиною для цього стало те, що на ринку з'явилася безліч оздоблювальних матеріалів, меблів та іншої побутової техніки, у тому числі і вбудованої в стіни. Все це розв'язало руки і розширило можливості як дизайнерам, так і багатьом новоселам при оформленні приватного житла та приміщень загального користування. До них можна віднести ресторани, кафе, учбові заклади, а також житлові будинки і квартири, особливо в новобудовах, та інше. Окрім того, забудовники йдуть назустріч інвесторам, здаючи їм квартири з мінімальним оздобленням, що у свою чергу веде до зниження вартості первинного житла.
Представлена на фото міжкімнатна перегородка, виготовлена з цілісного масиву сосни, має висоту 2800 мм і ширину 3500 мм. З її допомогою з однієї великої кімнати господар зробив сповна пристойну спальню і робочий кабінет. Усередині перегородки вбудовані розпашні двері з розміром полотна 2000х800 мм. Скління виконане склом типу «сатин» завтовшки 6 мм з однобічним матуванням. Для додання краси і витонченості по периметру кожного скла зроблене фацетування. Щоб вся композиція не сильно виділялася, а гармонувала з навколишнім дизайном, обрамлення її зроблене не широкою лиштвою, а навпаки, вузькими декоративними планочками. Для загальної гармонії зі шпалерами і навколишніми меблями, перегородка покрита матовою двохкомпонентною поліуретановою фарбою. Слід зазначити, що виготовити такі перегородки для нас не складає особливих труднощів, коштують вони не дорого, а монтуються дуже швидко.
Перегородка фільончаста глуха.
Перегородка міжкімнатна фільончаста глуха з суцільного дерев'яного масиву, оздоблена лаком зі світлим тонуванням.
Замовити
Коментар спеціаліста
Пропонуємо Вашій увазі міжкімнатну фільончасту перегородку, виготовлену з цілісного дерев'яного масиву. Вона відноситься до столярних перегородок, що давно увійшли до нашого побуту. Як і всі аналогічні перегородки, використовується для розділення великих приміщень на більш менші. Зазвичай міжкімнатні перегородки не несуть на собі особливих навантажень, прості в монтажі і експлуатації. Вони чимось нагадують конструктор Лєго, що дозволяє оперативно трансформувати будь-які площі. На відміну від попередньої перегородки під скло, ця є глухою і може бути використана як тамбурна для відділення загального коридору від окремо взятої квартири.
Враховуючи, що висота отвору близько трьох метрів, зверху встановлена глуха фрамуга. З боків від стандартних дверей, що відкриваються, наглухо закріплені до підлоги, верхньої фрамуги і вертикальної частини коробки два фільончасті полотна шириною по 500 мм кожне. Вони, разом з верхньою фрамугою, є коробкою для фільончастого полотна, яке може відкриватися. При використанні цієї композиції в якості міжкімнатної перегородки, двері можуть бути заглушені. Враховуючи те, що тут не використовуються елементи скла, шумо і теплоізоляція такої перегородки дещо підвищаться.
За бажанням замовника, в цьому варіанті використана модель з великою кількістю фільонок. В вибраному ним дизайні інтер'єру чим їх більше, тим наряднішою стає загальна конструкція, а міцність її при цьому зростає. Проте, кількість, конфігурація і розташування фільонок можуть бути будь-якими. Для забезпечення гармонії навколишнього інтер'єру вони підбираються відповідно до моделі інших дверей в приміщенні. Окрім представленого на фото тонування, з цією ж метою підбирається колір і тон оздоблення: від чистого лаку до темного тонування, фарбування, патинування і браширування. Враховуючи, що тут вмонтовані розпашні двері, які можуть відчинятися, то, для поліпшення звуко- і теплоізоляції, полотно виготовлене з чвертю, тобто двері є наплавними з використанням ущільнювача.
Фрагмент перегородки у вигляді вікна.
Фрагмент міжкімнатної перегородки у вигляді декоративного вікна, виготовленого з суцільного масиву сосни з оздобленням брашируванням та патинуванням.
Замовити
Коментар спеціаліста
В разі перепланування приміщення з використанням дерев'яних міжкімнатних перегородок, для доповнення і удосконалення дизайну вибраного інтер'єру, нерідко використовуються різні декоративні елементи. В їх якості можуть бути: емуляція камінів, міжкімнатних дверей, фрагментів цегельної кладки, декоративні зруби, картини і багато іншого. У нашому випадку одним з таких елементів декорації замовник вибрав вікно, що має незвичайну форму. Саме воно дозволило перетворити частину виділеного приміщення на затишний куточок домівки.
Виготовлене вікно з цілісного дерев'яного масиву. Для додання елементів архаїчності, добірний матеріал сосни був вручну штучно зістарений. Крім того, для підкреслення рельєфу текстури, після проведеного браширування, вікно покрите методом патинування. Кожен фрагмент його засклений своїм візерунчастим склом, що надалі, при зміні дизайну, дозволяє міняти встановлене скло на інше, більш сучасне. Воно може відповідати стилю зміненого дизайну навіть з застосуванням художнього друку або будь-яких барвистих вітражів. Якщо ж дозволяє вибраний стиль, то, для поліпшення освітленості і візуального збільшення простору, можна використовувати прозоре віконне скло.
Особливо нарядним виглядатиме таке вікно в якості елементу перегородки, якщо його виготовити з дуба або ясена, а для скління застосувати шикарне візерунчасте скло. Форму самого вікна можна значно видозмінити. Воно може складатись як з однієї великої стулки без перегородок, так і навпаки, з десяти і більше маленьких віконець. Ці віконця можуть мати однакові, або абсолютно різні розміри, бути арочними, трапецієвидними, трикутними, у вигляді овалу, багатогранника і т. п.. Кожне з них можна засклити окремо своїм вітражем, що є частиною одного великого шедевра, представленого у вигляді дерев'яного вікна в загальній міжкімнатній перегородці.
Кабінет з міжкімнатних перегородок.
Кабінет керівника, виготовлений з міжкімнатних фільончастих перегородок у вигляді дверей з суцільного масиву сосни. Оздоблення – поліуретанова біла емаль.
Замовити
Коментар спеціаліста
Останнім часом модними стали міжкімнатні перегородки, які можуть бути стаціонарними або мобільними. До стаціонарних відносяться перегородки з цегли, піноблоків, газоблоків, гіпсокартону, бетону і інших матеріалів, побудовані з використанням цементних розчинів. Окрім них існують і дерев'яні, такі, що складаються з колод або дощок з подальшою штукатуркою і фарбуванням. На відміну від мобільних, виготовлених з листів МДФ або ДСП і вмонтованих в алюмінієві каркаси, такі перегородки розбирати і перевозити між об'єктами практично дуже складно.
Окрім вказаних вище, існують перегородки, що виготовляються нами. Складаються вони з дерев'яного каркасу, заповненого склом або фільонками. Запропонований Вашій увазі кабінет виготовлений повністю з дерев'яного масиву, в якості якого вибрана сосна, що володіє хорошими звуко- і теплоізоляційними властивостями. Вона має відносно невелику питому вагу та вартість. Крім того, міцність її сповна личить для дерев'яного каркасу, а фільончасті двері є однією з конструкцій, яка показала себе з найкращого боку не лише по стійкості до зміни параметрів довкілля. Завдяки особливому методу виготовлення з використанням фільонок, їх обв'язки по периметру полотна і монтажу за допомогою фрезерування, така конструкція є однією з найміцніших. Під стиль фільончастим дверям, які можуть відчинятись в будь-який бік, з аналогічних полотень з масиву сосни виготовлені стіни кабінету.
Кріпиться каркас внизу до підлоги, а вгорі до стелі за допомогою надійних анкерних болтів. Це дозволяє не лише оперативно встановлювати аналогічні конструкції, але також легко і просто їх демонтувати для транспортування і монтажу в іншому місці. Вибрана модель дверей, розташування фільонок і їх оздоблення білою матовою поліуретановою фарбою, дозволили гармонійно вписати в навколишній інтер'єр невеликий кабінет, відгороджений в просторій кімнаті. Крім того, дизайнери мають можливість і надалі доповнювати вибраний стиль іншими цікавими рішеннями.
Перегородка з ясенових брусів та книжковими полицями.
Перегородка міжкімнатна з брусів цілісного масиву ясена з вмонтованими книжковими полицями. Фарбування – тонування з покриттям двокомпонентним поліуретановим лаком.
Замовити
Коментар спеціаліста
Представлена на фото міжкімнатна перегородка є одним з різновидів мобільних перегородок. А, значить, вона легко збирається і демонтується, дозволяючи трансформувати окремі великі приміщення в декілька менших, або об'єднувати малі кімнати в просторі зали.
Особливістю цієї перегородки є те, що окрім розділово-об'єднувальних функцій вона має ще одну, практичну - в неї вбудовані книжкові полиці. Для наочності ми показали частину аксонометрії, яка демонструє наявність полиць на торці дерев'яної перегородки. Як і всі міжкімнатні двері, вона виготовлена з цілісного дерев'яного масиву. Перегородка в даному випадку має багатофункціональне призначення, тобто слугує не лише розділовим елементом приміщення, але й витримує певне додаткове навантаження у вигляді книг і інших елементів домашнього побуту. В зв'язку з цим, в якості дерева вибраний один з найміцніших матеріалів в Україні – ясен. Всі елементи сполучені між собою потужними анкерними болтами, що дозволяє оперативно трансформувати такі конструкції для приміщень будь-якої конфігурації. Видимі капелюшки анкерів закриті декоративними заглушками, а колір їх гармонійно вписується в загальний дизайн. Низ перегородки, як і всієї кімнати, оздоблений спеціальним плінтусом висотою 70 мм.
Слід зазначити, що така міжкімнатна перегородка покривається не лише двокомпонентним поліуретановим лаком з тонуванням. Її колір може мати безліч відтінків і підбирається під загальний дизайн інтер'єру, а полиці можуть вмонтовуватися не тільки в торцеву, але і фасадну частину. У будь-якому місці такої конструкції можуть встановлюватися міжкімнатні двері з дерев'яного масиву, вікна зі склом або їх муляжі.
Столярні вироби
Двері з накладкою в інтер'єрі.
Замовити
Фасад платяної шафи.
Лакування з середнім тонуванням.
Замовити
Вихід на терасу з розсувними дверима і косокутність вікнами.