Столярні вироби на замовлення.

Ексклюзивні столярні вироби на замовлення з масиву натурального дерева.
Перегородка дерев'яна з вітражами.
Міжкімнатні перегородки з натурального дерева з використанням міжкімнатних дерев'яних дверей.
Фарба біла матова двокомпонетна поліуретанова.
Стільниця ексклюзивна з ясеня.
Лакування без тону.
Віконниці дубові.
Вологостійкий лак для зовнішніх робіт без тону.
Декоративне оздоблення електрокаміна з використанням натурального дерева.
Матеріал – ясен, покритий білою емаллю.
Європлінтус з цілісного дерев'яного масиву в інтер'єрі.
Матеріал – ясен, оздоблення – лак з тонуванням під темний шоколад.
Вікно з відкосами із меблевої фільонки.
Матеріал – цілісний масив натурального дерева, пофарбований сірою емаллю.
Балюстрада для міжповерхових сходів.
Матеріал – суцільний масив ясена, покритий лаком з білим та чорним тонуванням.
Перегородки дерев'яні решітчасті, столи та стільці.
Покриті лаком з тонуванням.
Коментар спеціаліста
Крім великого різноманїття міжкімнатних дверей, ми виготовляємо також багато столярних виробів на замовлення. За бажанням замовника вони можуть бути покриті лаком (фарбою), пошліфовані, або навіть без зовнішнього оздоблення. Можемо запропонувати будь-які столярні вироби, які будуть зручними Вам для використання в котеджах, приватних будинках, квартирах, ресторанах. кафе, столових, готелях, школах та інше.
Одним з прикладів таких виробів можуть бути міжкімнатні перегородки з решітками чи дверми з натурального дерева, барні стійки, дерев'яні перегородки з вітражами, або просто засклені візерунковим чи прозорим віконним склом. Такі перегородки можуть служити як предметами декорації інтер'єра, так і в якості несучих елементів конструкції приміщень.
Маємо неабиякий досвід у виготовленні балконних та віконних дерев'яних блоків. Багато мешканців Києва та Київської області нам вдячні за якісні, теплі та надійні вікна та балкони. За останній час для вікон досить часто у нас замовляють дерев'яні віконниці, як символ тиші, спокою та краси в приватному будинку. Одна з них, виготовлена з дуба, розміщена на фото цієї сторінки.
Досить часто клієнти замовляють дерев'яні столи та стільниці, причому іноді зовсім химерної форми, як показано на фото. Виробляємо дуже зручні стільці для барів, кафе та ресторанів. Красиві, надійні та елегантні ліжка з натурального дерева прийдуться до вподоби будь-якому вибагливому замовнику.
Користуються не абиякою популярністю серед замовників наші заготовки для сходів з суцільного дерева, такі як східці (прямокутної та будь-якої химерної форми), тятива, косоури, балясини, поручні, майданчики для сходів та інше.
Крім перерахованих вище виробів, виготовляємо багато іншого та красивого. Досить часто до нас приходять замовники зі своїми ескізами. Матеріал для виробів використовуємо без сучків, тільки після сушки, з вологістю (8-10)%. Якщо покупець хоче зекономити і скористатися своїм матеріалом, то ми з задоволенням підемо назустріч і виготовимо йому виріб з матеріалу замовника.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона