Розсувні дерев'яні двері.

Розсувні дерев'яні двері.
Якщо в приміщенні недостатньо місця для встановлення звичайних розпашних міжкімнатних дверей, то замовнику слід звернути увагу на розсувні дерев'яні двері. Розсувна система в них так влаштована, що верхня частина полотна кімнатних дверей кріпиться до роликів, які рухаються по напрямній рейці. В нижній частині дверного полотна фрезерується паз для металевого профілю, з допомогою якого полотно переміщується вздовж нижнього фіксатора. Верхня частина розсувних дверей закривається декоративними планками, тонованими під колір дверей.
На сьогоднішній день існує кілька варіантів розсувних дверей: з одним, двома і більше розсувними полотнами. Кожне з них, за вимогою замовника та в залежності від конструкції стін, може розсуватись всередину стіни, якщо вона пустотіла, або вздовж неї. При наявності кількох дверних полотен, вони можуть взаємно перекриватись між собою. Для зменшення нагрузки на металеву розсувну систему, дверні полотна в розсувних дверях зазвичай виготовляються не з твердих порід дерева, таких як дуб, бук, ясен, а з деревини, яка має невелику питому вагу. Таким матеріалом може бути сосна, липа, смерека, або, в крайньому випадку, вільха, клен чи черешня. Крім того, як видно з фотографії, для полегшення конструкції в полотна дверей бажано включати побільше скла. Деякі моделі вказаних дверей розміщені на сторінці двері розсувні.
В розсувних дерев'яних міжкімнатних дверях в якості полотен можуть бути будь-які варіанти, представлені на сторінці двері моделі. Причому, чим простіше конструкція полотна та його оздоблення, тим дешевші розсувні двері. Крім того, у вартості цих виробів велику частку займає ціна самої розсувної системи, яка залежить від якості та країни-виробника. Чим ширше дверний отвір, чим більша кількість розсувних полотен, тим дорожчими будуть розсувні двері. Орієнтовно їхню вартість споживач може розрахувати самостійно, користуючись цінами, приведеними на сторінці наші ціни, або зателефонувавши до нас в офіс. Кваліфіковані консультанти не тільки безкоштовно розрахують вартість замовлення, а й запропонують інші, в тому числі ексклюзивні моделі, підберуть варіанти з оптимальною для Вас ціною.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74