Від чого залежить ціна дерев'яних дверей.

Міжкімнатні двері з масиву натурального дерева
Міжкімнатні двері з масиву натурального дерева (дуб, ясен, сосна, вільха ) ми виготовляємо вже більше 20-ти років. Відмінне співвідношення ціна/якість приваблює споживачів з різних куточків Києва та області. Вартість дерев'яних дверей, аналогічних нашим, за межами країни на порядок більша, не дивлячись на те, що окремі елементи у них, на відміну від наших, досить часто виготовлені з замінників натурального дерева. Ціна дерев'яних дверей має кілька складових: вартість столярного виготовлення, оздоблення (шліфування та фарбування), фурнітури та скла, доставки та установки (при необхідності).
Вартість виготовлення дверей з масиву залежить від розмірів блока, складності його виготовлення. Тобто, чим більші розміри дверей, чим складніші вони для виробництва, тим дорожче коштують. Оздоблення лаками без тонування завжди дешевше, ніж лакування з тонами, чи фарбування. Причому, оздоблення темними тонами, наприклад під колір венге, дорожче, ніж світлими. Найбільш трудомістким та дорогим є патинування дерев'яних дверей.
Вартість фурнітури також відрізняється від зразка до зразка в залежності від матеріалу, з якого вона виготовлена, складності, якості та виробника. Якщо ж зупинитись на склі, то його ціна коливається в дуже широких межах. Є вітражі, які коштують значно більше, аніж деякі двері. Та, разом з тим, вітчизняне матоване скло не дуже дороге і його можна купити орієнтовно за 300 грн/м.кв.
Замовник повинен знати, що вартість столярних виробів залежить як від комплектації, так і від комплексу послуг, які повинен виконати виробник (заміри, доставка, установка і т. п.). Саме через це, виходячи з вибраної моделі, варіанту оздоблення, розмірів, комплектації та наявних послуг, замовник сам може порахувати скільки обійдуться двері для його помешкання, користуючись таблицями сторінки наші ціни. Але набагато зручніше будь-кому зателефонувати до нас. Менеджери офісу в телефонному режимі завжди нададуть Вам всі необхідні та безкоштовні консультації.
Виходячи з того, що ми є виробниками дерев'яних дверей, комплектація та набір послуг для конкретних виробів можуть бути будь-якими. Тому й ціна їх може змінюватись в досить широких межах. Наприклад, на замовлення можна виготовити тільки дверне полотно, тільки коробку, лиштву чи поріг без оздоблення та установки, або ж дверний блок з повним комплексом послуг, тобто «під ключ». В зв'язку з цим, ми з задоволенням працюємо не тільки з кінцевими замовниками, але й установниками сторонніх організацій, фірм чи приватних підприємців. Для тих, хто працює з нами на постійній основі, ми практикуємо гнучку систему знижок. Терміни виконання замовлень, доставки та установки самі мінімальні. Так що купити наші двері стає ще більш вигідно та зручно.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74