Оздоблення дерев'яних дверей – лакування та фарбування.

Виготовлення дверей на етапі оздоблення. Оздоблення дерев'яних дверей на замовлення – тонування, лакування та фарбування дверних полотен, коробок та лиштви. На приведених нижче фото дверей в інтер'єрі, номери фото відповідають нумерації на сторінці двері фото, а номери моделей відповідають нумерації на головній сторінці двері моделі. Вартість дверей можна розрахувати згідно таблиць сторінки наші ціни.
Лакування дверей фільончастих без тонування
Фото дверей №1
(модель 1-04)
Двері двостулкові міжкімнатні дерев'яні фільончасті під скло
Коментар спеціаліста
Після виконання столярних операцій починається процес оздоблення дерев'яних дверей, який включає в себе шліфування, тонування, лакування або фарбування. Лакування виконується екологічно чистими лаками на водній основі, або досить надійними сертифікованими двокомпонентними поліуретановими лаками. Фарбуються двері тільки вишуканими імпортними фарбами. Досвід праці визначив десятки різних кольорів та тонів барвників, якими ми користуємося. Всі вони підкреслюють текстуру дерева та відрізняються по своїй насиченості від яскраво-світлого до темно-чорного.
Якщо ж клієнт бажає придбати двері, пофарбовані в якісь ексклюзивні кольори замовника, або патиновані, то пропонується наступний порядок роботи. Спочатку разом з замовником ми підбираємо колір, потім виготовляємо фарбовані, або тоновані зразки, проводимо їх взаємне узгодження і після цього приступаємо до виконання замовлення.
Бувають випадки, що замовник хоче використовувати наші двері, або інші столярні вироби в умовах, які відрізняються від нормальних умов експлуатації (температура відрізняється від +(10-35) градусів Цельсія, а вологість – від (20-75)%). В такому разі ми пропонуємо вологостійкі та морозостійкі лаки, фарби та інші матеріали для оздоблення, які можуть використовуватись при зовнішніх умовах експлуатації.
Слід зазначити, що у фарбованих дверях та столярних виробах закривається неповторима текстура деревини, при цьому вони стають більш похожими на вироби з пластмаси. І хоча вартість фарбованих дерев'яних виробів дещо вища, ніж лакованих, та все ж при цьому досягається зовсім інше сприйняття дверей чи інших столярних виробів. Застосування того чи іншого виду покриття здебільшого визначається дизайнером чи самим замовником в процесі проектування та узгодження інтер'єру приміщення з урахуванням кольору і малюнка шпалер, меблів, підлоги, стелі та іншого. Остаточно ж варіант оздоблення узгоджується та затверджується у нас в офісі в Києві на Березняках за адресою, яку ви знайдете на сторінці контакти, або за місцем розташування приміщення замовника після проведених замірів при укладенні договору на виготовлення.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Ваше і`мя
Номер телефона