Купити міжкімнатні двері в Києві.

міжкімнатні двері в Київському регіоні
Купити міжкімнатні двері в Київському регіоні досить просто, але вибрати їх з оптимальним співвідношенням ціна/якість не кожен зможе. Особливо, якщо врахувати, що столицю заполонили дешеві неякісні двері, зроблені за кордоном, або десь в підвалі чи в сусідському гаражі. Якщо детальніше проаналізувати такі двері, то можна побачити, що вони виготовляються з неякісних матеріалів (ДСП, ДВП, МДФ), постійно виділяючих шкідливі для здоров'я людини формальдегіди, покритих дешевими фарбами, ламінатом у вигляді фарбованого паперу чи обклеєних шпоном, покритим нітролаком. Причому, в комплекті з кімнатними дверми можна дешево купити і коробку дверну з розширювачами з ДСП чи МДФ, лиштву з кусочків «синього» дерева, обклеєну шпоном чи лакованим папером.
При встановленні дверей з таким набором комплектуючих, в процесі монтажу починають, як правило, розсипатися коробки (особливо добір з ДСП), лиштва викручуватись, а в полотні при подальшій експлуатації появляється «пропелер». В міжкімнатних дверях, куплених за «недорого», дешева фарба, шпон чи так званий ламінат відстає вже через рік-два і оголяє під собою, в кращому випадку, неякісну сиру «синю» деревину чи ДСП. Досить часто вартість таких дверей завищена в рази та співрозмірна з ціною виробів з натурального цінного дерева, не дивлячись на низьку собівартість. Тому що такі матеріали коштують копійки, а самі дверні полотна пресуються за лічені хвилини.
Купити двері з масиву натурального дерева завжди престижніше та вигідніше, ніж з любого іншого матеріалу. Вони екологічно чисті, надійні, красиві та довговічні і повністю складаються з масиву таких дерев як дуб, ясен, сосна, вільха тощо. Причому з натурального дерева на станках фрезеруються не тільки складові частини полотен, а й коробки, портали та лиштва.
Масив дерева – це елітний матеріал, вигідно поєднуючий в собі як естетику, так і екологічну чистоту. Придбані нестандартні двері з дерев'яного масиву стануть істинною прикрасою любого приміщення і в очах оточуючих будуть свідченням економічного статусу та вишуканого смаку їх власника. Крім того, тепло текстури натурального дерева завжди приласкає та зігріє погляд, звернений на ці шедеври, створені самою природою.
Ми виробляємо велику різноманітність стилів та форм масивних дверей в кольоровій гаммі декількох десятків відтінків. У нас можна купити міжкімнатні та вхідні двері нестандартних розмірів, виготовлені по індивідуальному замовленню. Досвідчені майстри втілять в життя практично любий ескіз та нададуть йому реальні контури. Ми запропонуємо вироби, малюнок, колір і конфігурацію яких Ви створили своїми руками. В нашому офісі менеджери допоможуть вибрати найбільш відповідні для Вас моделі. Іншими словами – виберуть двері для «Вашого гаманця». Наші спеціалісти підберуть фурнітуру та скло виходячи з варіанту вибраної моделі, кольору оздоблення та інтер'єру Вашого помешкання.
Виходячи з того, що Ви вже вирішили купити міжкімнатні двері, то кращого варіанту, аніж замовити їх з масиву натурального дерева, просто не існує. Тим більше, що, наприклад, вартість виробів з сосни, придбаних в повному комплекті з коробками, лиштвою, фурнітурою, склом, доставкою та установкою, співрозмірна з вартістю вищенаведених аналогів з різного роду замінниками деревини. Підтвердженням цьому є численні відгуки споживачів, котрі у нас вже не один раз замовляли дерев'яні двері, а також їх рекомендації своїм знайомим.
Перед тим, як замовити двері, потенційний покупець повинен визначитися з необхідною йому комплектацією та комплексом послуг по виготовленню, доставці і монтажу майбутніх виробів. Від цього залежить вартість вибраної моделі. Одна справа, якщо купляється одне дверне полотно і зовсім інша вартість дверей з коробкою, лиштвою з обох боків, врізаною фурнітурою, склом, доставкою та установкою. Саме через це, замовляючи двері, завжди цікавтесь всім комплексом послуг, який пропонує подавець. Чим більший їх об'єм, тим надійніший продавець, тим кращі вироби він виготовляє.
Майже всі відповіді на запитання, особливо що стосується вартості виробів, можна одержати не тільки при особистому контакті у нас в офісі, але й по телефону у вигляді безкоштовних консультацій. Для постійних замовників завжди діє гнучка система знижок. Дуже гарні відносини у нас з монтажниками інших фірм, та приватними підприємцями, які встановлюють двері, працюючими самостійно. Так що дзвоніть, приїжджайте, приходьте! Ми завжди до Ваших послуг.
© 2022 Двері на замовлення
або зателефонуйте
096 331 88 74